Türkçe     |     English
  Çağdaş Mermer Milano Granit
 
 
Renkler Foto Galeri Sık Sorulan Sorular  
 

Samsung Radianz Hakkında

Akıllı ve Çarpıcı.Samsung Radianz Güzelliği.

Bir dünya markası olan Samsung,70 yıldan fazla bir süredir, tüm ürünlerindeki daimi hedefi lider olmaktır. Tıptan, gökdelen inşaatı ‘na, Samsung her yerdedir. İleri teknoloji ve elektronikte global bir lider olarak, Samsung, dünyanın en gelişmiş ürünlerini tasarlamaktadır. Ve bu daimi en iyiyi arama, insanların yaşamlarını iyileştirmek için fikirler sunan  Samsung’u Radianz Kuvars ile buluşturmuştur.

Samsung Radianz Kuvars ,doğanın  en sert malzemelerinden biri olan Kuvars kristralleri ile, gelişmiş Polimerlerin birleşmesiyle meydana geliyor.Sonuç olarak,diğer taş ürünlerinin ötesinde bir performans ve estetik özellikleri ile son derece sert,dayanıklı kuvars yüzey elde ediliyor.

 

Samsung Radianz Nedir?

Doğa ve teknolojinin buluşması..

Tasarımların en güzeli olan doğa hepimize ilham kaynağı olmuştur.Samsung Radianz Kuvars’ın her cm sinde bu doğal tasarımla Samsung teknolojisinin birleşimini görebilirsiniz.Samsung Radianz Kuvars,yüzeyini oluşturmak için gelişmiş polimer reçine ile doğadaki en sert minerallerden biri olan % 93 kuvars pigmentleri kaynaşmıştır.
*Plaka ölçüleri 2 cm kalınlığında 310cmx152cm ebatındadır.


Estetik
Samsung  Radianz  Mutfak Tezgahları,30 dan fazla renk seçeneği ile tasarımlarınızda istediğiniz doku ve derinliği sağlayabilirsiniz.


Dayanıklı
Samsung Radianz Kuvars, birçok doğal taştan imal edilen mutfak tezgahlarına göre daha dayanıklı yüzeye sahiptir. Daha fazla darbeye dayanıklılığının yanısıra aynı zamanda herhangi bir periyodik bakım gerektirmez.Birçok doğal taş  her yıl kimyasal bakım gerektirir. Radianz ™? Asla. Radianz  neredeyse hiç bakım gerektirmeyen, diğer doğal yüzey malzemelerin aksine, bakteriyel büyümelere direnir ve gözeneksiz yüzeyi ile lekelere karşı üstün koruma içerir.


Uygulama Alanları
Samsung Radianz ™, herhangi bir konut inşaatı veya restorasyon projelerinde kullanılabilir.
- Mutfak tezgahı ve masa üstleri
- Banyo tezgahı ve küvet
- Pencere ve duvar kaplamaları
 
Radianz ™ Ticari yapı kullanım alanları:
- Bar tezgahları ve masa üstleri
- Duvar yüzeyleri ve Döşemeler
- Resepsiyon alanları ve iş istasyonları
- Gıda hizmet alanları ve iş istasyonları

Hayal gücünüzü sınırlamayın..Samsung Radianz ™ Kuvars her yerde sizinle.
 

www.samsungradianz.com

 
  Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Samsung Radianz Quartz  |  İletişim Tüm Hakkı Saklıdır © 2005 - 2023 - Çağdaş Mermer