Türkçe     |     English
  Çağdaş Mermer Milano Granit
 
 
Renkler Foto Galeri Sık Sorulan Sorular  
 

Samsung Radianz Quartz Avantajları

 

Dayanıklı
Kuvars madeni doğadaki en sert minerallerden biridir.Samsung teknolojisiyle yapılan Radianz Kuvars tezgahları son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

NSF Uyumlu
Samsung Radianz Kuvars,sizlere hijyenik özellikleri ile güvenle kullanabileceğiniz yüzeyler sunmaktadır.Yiyeceklerinizi tezgahınızda güvenle hazırlayabilir ve rahatça kullanabilirsiniz.

Kullanım
İster evinizde,ister işyerinizde projeniz ne olursa olsun Samsung Radianz Kuvars yüksek teknoloji ürünlerini güvenle kullanabilir, sizde Samsung Radianz ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Isıya Dayanıklı
Samsung Radianz Kuvars, Mutfak Tezgahınızın kullanımında sizlere son derece rahatlık sağlamaktadır.Samsung Radianz’ın yüzeyi ısı hasarlarına karşı oldukça dirençlidir.

Hijyenik
Samsung Radianz Kuvars tezgahlarının yüzeyleri gözeneksiz olduğundan bakteri oluşumuna karşı son derece güvenlidir. Herhangi bir koruma bakımı gerektirmez ve leke tutmaz.

Renk Tutarlılığı
Samsung Radianz Kuvars Mermer ve Granit tezgahlarındaki desen ve renk faklılıklarına karşı sizlere tezgahınızın bütününde aynı doku ve renk garantisini sunuyor.

 
  Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Samsung Radianz Quartz  |  İletişim Tüm Hakkı Saklıdır © 2005 - 2023 - Çağdaş Mermer