Türkçe     |     English
  Çağdaş Mermer Milano Granit
 
 
Renkler Foto Galeri Sık Sorulan Sorular  
 

Sık Sorulan Sorular


Samsung Radianz yüzey ne demektir?
Samsung Radianz ™, doğada bulunan en sert minerallerden % 93 doğal kuvars ile  teknolojik açıdan gelişmiş polimerlerin birleşiminden oluşan bir yüzeydir.Bunun sonucu olarak son derece dayanıklı, son derece işlevsel,estetik tasarlanmış bir yüzey kaplama malzemesidir.


Samsung Radianz ™’ın granit veya mermer gibi diğer doğal malzemelerden farkı nedir?
Samsung Radianz ™,granit ve mermerden daha fazla renk tutarlılığı sunar,bu yüzden tüm tezgah boyunca homojen bir renk, derinlik ve doku sunar.Granit ve mermer tezgâhlara düzenli olarak cila ve koruyucu uygulanması gerekirken, Samsung Radianz ™ gözeneksiz yüzeyi ile bakterilere karşı daha dayanıklıdır.Lekelere karşı son derece dayanıklıdır.Bakım gerektirmez.
Samsung Radianz Mutfak tezgahına yüzey koruyucu uygulamak gerekirmi?
Samsung Radianz mutfak tezgahları gözeneksiz bir yüzeye sahip olduğundan herhangi bir koruyucu ve bakım gerektirmez.


Samsung Radianz tezgahlar ‘bakım gerektirmez’ ne anlama gelmektedir?
Samsung Radianz ™ tezgahlarının yüzeyleri gözeneksiz bir yapıda olduğundan bakım gerektirmeyen ürünler kategorisinde yer almaktadır.Bu nedenle herhangi bir yüzey koruyucuya ihtiyacı yoktur. Yüzey temizleyici olarak  asit içermeyen yüzey  temizlik malzemeleri,cam temizleyicileri ve su ürününüzün tekrar eski güzellik ve parlaklılığını sağlamak için yeterli olacaktır.


Samsung Radianz’ın ™ yüzeyi gıda ürünleri  için güvenli midir?
Samsung Radianz ™ Kuvars gözeneksiz olduğundan,hijyenik olarak mutfak tezgahı için ideal bir malzemedir.Tezgah yüzeyi bakteri barındırmadığından pişirme ve yiyecek hazırlamak için son derece uygundur. Lütfen daha fazla bilgi için lütfen Bakım ve Onarım sayfasına bakınız
Not:Tezgah yüzeyi üzerinde uzun süre besin artıkları ve kimyasalları bırakılırsa inatçı lekeler oluşturabilr. Bu durumda  hemen su ile durulama yapılmalıdır.Samsung Radianz, ısı, leke ve çizilmelere karşı dayanıklımıdır?
Samsung Radianz ™ ısı, çizik ve lekelere karşı son derece dayanıklıdır.Birçok yüzey kaplama ürünleri gibi, aşırı sıcağa maruz kalma olasılığında tezgah yüzeyine zarar verelebilir.Isınmış tencere ve tava’dan tezgah  yüzeyini korumak için altlık nihale kullanımı önerilmektedir.


Samsung Radianz ™ Yüzey ne kadar dayanıklıdır?  Doğrudan yüzeyde bıçak kullanabilir miyim?
Doğal kuvars içeriği nedeniyle, Samsung Radianz ™ son derece dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bunun yanında  tamamen çizilmez bir tezgah malzemesi yoktur.. Bu nedenle her zaman bir kesme tahtası kullanılması ve yüzey üzerinde doğrudan kesme yapmamak önerilmektedir.

 

 
  Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Samsung Radianz Quartz  |  İletişim Tüm Hakkı Saklıdır © 2005 - 2023 - Çağdaş Mermer