Türkçe     |     English
  Çağdaş Mermer Milano Granit
 
 


 

1973 yılında İstanbul’da kurulan ÇAĞDAŞ MERMER SANAYİ İNŞ. MİM. MÜH. ve TİC. A.Ş. Madencilik sektörü içinde, granit,kompoze taş ve mermer konusunda faaliyet göstermektedir. 35 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile birçok projeye imza atan ÇAĞDAŞ MERMER sürekli olarak yeniliklerle desteklenen zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

ÇAĞDAŞ MERMER sektöründeki başarısından güç alarak granit sektöründe yer almayı amaçlamış ve bu nedenle 2003 yılında MİLANO GRANİT’i faaliyete geçirmiştir.2011 yılında da SAMSUNG RADIANZ QUARTZ ürünlerinin Türkiye Marmara Bölge Distrübütörlüğü’nü alarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Doğal granit,Kompoze Taş ve mermer üzerine faaliyet gösteren firmamızın hedeflerinden biride estetik ve kaliteyi birleştirerek mimarların, dekoratörlerin ve tasarımcıların talepleri doğrultusunda proje ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

 

ÇAĞDAŞ MERMER kaliteden ödün vermeyerek müşterilerine en iyi kaliteyi, en iyi servisi uygun fiyatlarla sağlamayı ilke edinmiştir.

 

Köklü mühendislik deneyimiyle, kaliteyi ve kalitede sürekliliği temel hizmet ilkesi olarak benimseyen uzman kadromuzla, projeden iş bitimine daima yanınızda, sözümüzün arkasındayız...

 

 

 
  Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Samsung Radianz Quartz  |  İletişim Tüm Hakkı Saklıdır © 2005 - 2023 - Çağdaş Mermer