Türkçe     |     English
  Çağdaş Mermer Milano Granit
 
 
Renkler Foto Galeri Sık Sorulan Sorular  
 

SAMSUNG RADIANZ QUARTZ  YÜZEYLER İÇİN BAKIM VE KORUMA

Samsung Radianz ™ Kuvars tezgahlar basit bir bakım ile yıllarca dayanıklılığını devam ettirir.Samsung Radianz ™ Kuvars Tezgahların bakımı için aşağıdaki talimatları takip ediniz.


Günlük Bakım
Rutin olarak sadece sıcak suyla seyreltilmiş sıvı sabun ile  yumuşak bir bez veya sünger kullanarak tezgahınızı temizleyebilirsiniz.Samsung Radianz ™ tezgahları cilalı yüzeyinin düşük geçirgenliğe sahip olmasından dolayı herhangi bir koruyucu gerektirmez.Yağ,şarap,kahve vb. lekelerin temizlenmesinde hafif bir bulaşık sabunu ve su yüzeyi  temiz tutmak için yeterli olacaktır.Kurulamayı yumuşak bir bez veya kağıt havlu ile yapabilirsiniz.Samsung Radianz tezgahınızın uzun süreler sorunsuz kullanımı için lütfen yiyecek ve sıvı dökülmelerinde hemen yüzeyi temizleyiniz.


İnatçı Lekeler İçin
Tezgah yüzeyindeki artıklar için aşındırıcı olmayan bir temizleyici uygulayın ve durulayın.Kurumuş sıvı yiyecek ve sertleşmiş diğer şeyler için,plastik bir spatula ile yavaşça kazıyarak veya metal olmayan bir( Scotch-Brite ®)pad ile yüzeyi ovarak temizleyin.Kalıntıları kaldırmak için nemli bir bez kullanın. Metilen Klorür veya herhangi bir alkalin maddeler içeren temizleyiciler ASLA kullanmayın.
NOT: Tezgah yüzeyinde metal bıçak ile kazıma yapmayınız. Asla metal kullanmayınız.
 

Hasar Önleme

 ISI: Samsung Radianz ™ mutfak tezgahlarının diğer doğal yüzeylerden çok daha fazla ısı direnci olmasına rağmen, tüm tezgah ürünleri gibi özellikle işlem görmüş olan kenarlarına yakın bölgelerde ani ve aşırı sıcaklık değişimlerinde zarar görebilir. Bu nedenle,sıcak tencere ve tavalarınız için her zaman altlık nihale kullanınız.

ÇiZiKLER: Samsung Radianz ™ yüzeyleri diğer doğal taşlara göre çok daha sert ve çiziklere karşı son derece dayanıklıdır.Fakat çizilemez değildir.Bu nedenle bıçak,tornavida ve diğer kesici delici aletleri doğrudan yüzey üzerinde kullanmayınız.Yiyeceklerinizi hazırlarken her zaman bir kesim tahtasi kullanın. Doğrudan Samsung Radianz ™ yüzeyi üzerinde kesim ve doğrama yapmayınız.

KİMYASALLAR: Çamaşır suyu veya aşındırıcı bir formül içeren temizleyicileri kullanmaktan kaçınınız.
Çam Yağ içeren temizleyicileri kullanmaktan kaçınınız,bu ürünler inatçı leke bırakabilir.
Fırın / ocak temizleyicileri ve yüksek alkalin / pH düzeyleri (pH 8.5 veya daha yüksek) ve bulaşık parlatma ajanları gibi son derece agresif temizlik maddeleri kullanmaktan kaçınınız.
Sert aşındırıcı parçacıklar içeren temizleyicileri kullanmaktan kaçınınız.
Ksilen, toluen, potasyum hidroksit veya kostik soda içeren temizleyicileri kullanmaktan kaçınınız.
Samsung Radianz ™yüzeylerin temizliğinde boya sökücüler, trichlorethane veya metilen klorid içeren mobilya cilası gibi güçlü kimyasallardan kaçınınız.


Not: Belli bir takım marka isimlerinin kullanılması,sadece temizlik ürünü türü göstermek için tasarlanmıştır. Bu, söz konusu ürün için bir onay ya da destek anlamına gelmez.Ayrıca herhangi bir ürün adını dışlama veya yetersizlik anlamını ima etmez.

 
  Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Samsung Radianz Quartz  |  İletişim Tüm Hakkı Saklıdır © 2005 - 2023 - Çağdaş Mermer